Počet byl změněn.

obchod Khoysan

POŠTOVNÉ ZDARMA

Při objednávce nad 1700 Kč poštovné uhradíme za Vás.

OKAMŽITÉ DODÁNÍ

Všechny položky máme skladem a bleskurychle Vám je dodáme.

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA

Značka Khoysan představuje garanci kvality produktu.

Mořská sůl s mořskými řasami a bylinkami (sáček 1kg)

499 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan s mořskými řasami a bylinkami se hodí pro úpravu salátů, polévek, vajec a na grilování masa, avšak fantazii se meze nekladou.

94,1% mořské soli, 3,9% bylinky a koření (petržel*, oregáno*, hořčičná semínka*, česnek*, bazalka*, pepř*, máta*, zázvor*, cibule*, kmín*, chilli*, koriandr*, citrónová tráva*, tymián*, celerová semínka*), 1,9% přírodní mořské řasy*, mák*. *z kontrolované biologické produkce Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.

Mořská sůl s bylinkami a květy (sáček 1kg)

457 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan s bylinkami a květy se hodí pro úpravu polévek, salátů, grilování a pečeného masa.

96,6% mořské soli, 3,1% bylinky a koření (petržel*, oregáno*, bazalka*, tymián*, máta*, rozmarýn*, citrónová tráva*, fenykl*), 0,1% květy (měsíček lékařský*, růže*, chrpa*), mák* a přírodní mořské řasy*. *z kontrolované biologické produkce Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.

Mořská sůl s česnekem a petrželkou (sáček 1kg)

439 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan s česnekem a petrželkou se hodí téměř pro všechny pokrmy, obzvláště pro dochucení řízků.

96,2% mořské soli, 2,4% česneku*, 1,4% petržel* *z kontrolované biologické produkce Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.

Mořská sůl s chilli a kajenským pepřem (sáček 1kg)

457 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan s chilli a kajenským pepřem ocení všichni, kdo mají rádi ostřejší jídla. Dodá jídlu příjemně pikantní chuť a je skvělá na grilování, pečení masa a úpravu pikantních pokrmů.

96% mořské soli, 2,4% bylinky a koření (paprika*, česnek*, pepř*, oregáno*, listy pampelišky*, kmín*, cibule*, galangal*), 0,8% chilli*, 0,8% kajenský pepř* *z kontrolované biologické produkce Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.

Mořská sůl přírodní jemná (sáček 1kg)

415 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan přírodní jemná se sklízí ručné a dále se neupravuje rafinací - proto v ní zůstanou veškeré cenné mořské minerální a stopové prvky. Hodí se pro všechny pokrmy.

100% ručně sbírané, nerafinované Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.

Mořská sůl přírodní hrubá (sáček 1kg)

415 Kč (včetně DPH)
Mořská sůl Khoysan přírodní hrubá se sklízí ručné a dále se neupravuje rafinací - proto v ní zůstanou veškeré cenné mořské minerální a stopové prvky. Hodí se pro všechny pokrmy.

100% ručně sbírané, nerafinované Neobsahuje umělá bělidla, dochucovadla ani protispékavé látky. Skladujte v suchu.